Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet vele randizni?

Figyelt kérdés
Beismertem egy fiúnak,hogy szeretem. Ő megfenyegetett,hogy nagy bajom lesz ha vele akarok lenni. Most randira hívott. Félek ,hogy csinál velem valamit.

2013. máj. 5. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy csinál... ha bevágodik nálad akkor meg fog dugni... :)
2013. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak nagynak akart tűnni
2013. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már megkapta az e havi segíjt akkor lehetnek bajok. Ha nem akkor még inkább.


Hát inkább hagyd ki.

2013. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha vérzik a pinád akk menny vele randizni és akk nem kell tartanod h megdúg :) kivéve ha nem undorodik xd
2013. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem menj el vele, viszont csak közösségi területen legyetek, vagy olyan helyen ahol vannak mások is... a lényeg, hogy NE legyetek kettesben...!(nem úgy értem, hogy menjen veletek a legjobb barátnőd.. de pl. ne legyetek a fiú lakásán) így megismerheted jobban, és megtudhatod, hogy 'olyan-e'... lehet csak viccből mondta, de lehet, hogy arra utalt, hogy készülj fel 'arra'!... ezért nem maradhattok kettesben, mert akkor baj lesz, a tényleg csinálni akar veled valamit. ;)
2013. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg kellett volna fogadnom a tanácsokat :(
2013. jún. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!