Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Két görkoris csaj hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Két görkoris csaj hogy kezdeményezzen fociedzés után?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác a faluban,párszor már nézett engem "úgy",ebből arra következtetek,h én is bejövök neki,de nem volt alkalmunk még megismerni egymást,és mivel jár fociedzésekre, arra gondoltam, kimegyek bnőmmel görkorizni,és leülünk kicsit a lelátóra, ez az első lépés, mert itt fog felfigyelni rám. Aztán edzés után kéne valahogy kezdeményezni,például arrafelé megyünk,amerre ő,de nem tudom,hogyan tovább... Valami ötlet? És mivel ezt nem lehet kétszer eljátszani,ezért meg kéne beszélnünk rögtön egy következő talit. :D
2013. máj. 5. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy görkoris kicsit megnehezíti a kérdést. Ez valóban egy speciális eset. Hagy gondolkozzak el ezen.


XD

2013. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csinálj egy mű esést amikor látja és maradj a földön biztos oda jön segíteni
2013. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, most te akarsz kezdeményezni vagy mindketten? Mert a kérdés két csajra vonatkozik.

Mond neki, hogy jó volt edzésen és szívesen eljársz nézni az edzést.

Járj el többet az edzésre megnézni.

Először kicsit ismerd meg aztán jöhet a találkozó.

Lehet, hogy ő előbb fogja megkérdezni tőled.

2013. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!