Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban hogy érjem el...

Sims 3-ban hogy érjem el hogy: ha csajjal vagyok, a szerelme is kezdeményezzen első csókot vagy járást vagy házasságot?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő ilyeneket nem tud kezdeményezni, csak pl. flörtöt, puszit.
2012. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
honnan tudod
2012. okt. 13. 14:06
 3/9 A kérdező kommentje:
???
2012. okt. 13. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
ha boszorkánnyal vagy, akkor ha valakire szerelem bűbájt raksz és beszelélsz vele akkor megcsókol
2012. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak tudom, fontosabb, jelentős dolgokat nem tudnak kezdeni, hacsak nem az előző válaszoló által említett Természetfeletti erők kiegészítőlemezzel rendelkezel.
2012. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megvan a természet feletti erők de abban hogy kell?
2012. okt. 14. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam,hogy rákattintottam akivel akarok flörtölni,és utána kiad minden szót azt is ,hogy flört és rákattintasz és ha rákattintottál akkor járni kezdtek.
2012. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elöször fejleszteni kell a varázstudását a boszorkánynak (sokat játszol a varázslattal stb.), ha eléred a megfelelő szintet akkor rákattitntasz a kiválasztott simre, aztán használjon bűbájt... szerelem bűbáj
2012. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

a dzsinnel is lehet nem?

úgy hogy megbűvölöd és akkor rámész a saját simedre és akkor ott van hogy flört meg a többi

2012. okt. 23. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!