Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek papucs vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek papucs vagyok? Részletek lenn

Figyelt kérdés
Mindent megteszek a barátnőmnek amire megkér, ha kell viszem a táskáját, leszaladok helyette a boltba, tényleg mindent. de félek hogy papucsnak fog tartani. szerintetek hol kezdődik a papucsság?!
2009. szept. 28. 19:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Még nem vagy az, de az leszel!

Azonnal hagyd abba! Nagyon rossz úton jársz.

Csak azt tudom, hogy egy nő sosem kaphatja meg, amit akar, mert amint megkapja, máris többet akar. Olyanok, mint a rosszul nevelt gyerekek. A nők általában igénylik, hogy a férfi irányítsa őket, persze ez nem azt jelenti, hogy a férfi árnyékában kell élnie.

Persze lehet, hogy csak a rossz tapasztalatok beszélnek belőlem, de ne veszítsd el a realitásérzékedet!

2009. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha közben bókolsz neki meg nyáladzol az már az!
2009. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!