Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek papucs? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek papucs? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan 6 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, mindent megbeszélünk. Naponta órákig beszélünk telefonon vagy msnen és amikor csak tehetjük találkozunk. Persze mind a kettőnknek van saját élete, vannak barátaink is, rájuk is szánunk időt. Az ő barátai viszont nem túl megértőek. Jól kijövök velük, de a barátomra folyton ráfogják, hogy papucs. Pedig szerintem ez nagyon nem igaz. Soha nem tiltottam meg neki semmit, nem tehetek róla, hogy az idejét inkább velem tölti... És ha kérek valamit, azt rögtön megteszi, de szerintem ez alap dolog, én is megtenném. Nem bunkó paraszt, hanem mindig kedves velem. Ez olyan nagy baj? Inkább példát vehetnének róla. Zavar, hogy folyamatosan ezzel "gúnyolják". Ti mit gondoltok? Ne törődjek vele?
2011. júl. 5. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez a normális viselkedés. A haverijaival meg ne is törödj! Sokan irigységböl cikizik, vagy mert ez most menö.

Nálunk is így volt anno. Sok haverja cikizte a páromat, hogy papucs (mondjuk ök össze akartak velem jönni, ez utólag derült ki :S), de ö magasról lekakkantotta öket. Lassan el is távolodtak töle. Ezek nem barátok. Azóta házasok vagyunk, van egy pici lányunk, a haverok meg sehol. "

Szerintem jól teszi, hogy törödik veled:) Remélem így is marad!:) A haverok meg inkább örüljenek, hogy ilyen jól megvagytok!

2011. júl. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, hogy papucs-e.
2011. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na jó először is : barát és haver nem ugyan az mint a példa is mutatja :) másrészt nem derül ki h papucs v sem
2011. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahol mindenki papucs aki 2évnél töbet él együtt valakivel.Én 5 éve vagyok együtt a párommal és sokszor mondtam le a spanokról miatta.Nem bánom mert már azok a spanok nincsenek melletem.És én is voltam papucs,kecske és......akor mi van?
2011. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!