Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek papucs vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek papucs vagyok? Részletek lenn

Figyelt kérdés
Mindent megteszek a barátnőmnek amire megkér, ha kell viszem a táskáját, leszaladok helyette a boltba, tényleg mindent. de félek hogy papucsnak fog tartani. szerintetek hol kezdődik a papucsság?!
2009. szept. 28. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok lehetnek kedvesség miatt is. Papucs ha szinte mindenre kiterjed az irányítása.
2009. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy papucs, de azért nem kéne a barátnődnek csicskáztatnia téged.
2009. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Viszed a táskáját...ez illedelmesség, mert általában "szegény gyenge nő ne cipekedjen ha itt az erős párja" ez így helyes...

De az, hogy leszaladsz helyette a boltba meg mittomén...

Nem kell, h mindent megcsinálj helyette, jó lenne önállósodnia és nem másokra hagyatkozni! Én sem várom el a barátomtól, hogy mindent megcsináljon helyettem...

Ha te nem mész le a boltba mondjuk 1 kiló kenyérért akk ő inkább éhenhal ?? Meg lehet kérni egyszer-kétszer de nem kéne belőle rendszert csinálni... Főleg itt ez a kérdés ami azt sugározza, h lehet már papucsnak érzed magad.

2009. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
én papucsnak tartalak, mi mindig együtt megyünk le a boltba meg ilyen helyekre, kaját is együtt csinálunk általában
2009. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A papucsság ott kezdődik hogy akármit mond a barátnőd te megcsinálod, helyeselsz neki mindenben! Ha megteszel neki egy két dolgot, az inkább szokatlan egy pasitól és nem annyira papucsság!Néha mondj neki nemet, vagy menjetek együtt ide-oda!
2009. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez még nem papucs ne aggódj. Nekem is kedveskedik így a barátom és nagyon jól esik. Fontos döntésekben viszont ha a barátnőd döntene, na akkor papucs lennél. Szóval ne aggódj:)
2009. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A papucsság onnan kezdődik ha az illetékes hölgy leszokik arról a két szóról hogy kérem szépen:D
2009. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha te önkéntesen vállalkozol fel, hogy leméssz a boltba vagy viszed a táskáját akkronem vagy papucs...

Ha meg a lány kéri ezt, és mindent megteszel szó nékül, akkor lassan egy szint után papucsság kialakulhat.

2009. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem papucsság.

Akkor lesz valaki papucs (férfi és nő)vagy szolgalelkű, ha a másik személyisége a döntő és te személyiséged megszűnik, nincs semmibe beleszólásod, nem dönthetsz semmiben és mindenre rábólintasz (ha tetszik, ha nem)

L/27.

2009. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Onnantól papucs egy férfi, ha a csajnak hisztiznie kell, hogy megkapjon valamit. Ha a hiszti miatt tesz meg valamit. De akkor is az, ha több mindent tesz meg a lánynak, mint fordítva. Szerintem a legtöbb férfi papucsságra van ítélve, mert a nők nem tudnak mit kezdeni ezzel a nagy szabadsággal, amit a demokrácia adott nekik. Sokáig el voltak nyomva sajnos. Ma a legtöbb nő nem igazán nő és a legtöbb férfi nem igazán férfi. Ez probléma.
2009. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!