Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek is történt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Jobban vagyok egy fiú osztálytársammal, sokszor beszélgetünk gyakran jön oda hozzám, vagy én hozzá. Röhögtetjük a másikat, beszélgetünk. Eddig ez mind szép és jó, de a drága osztálytársaink elkezdtek komplikálni, mivel egyikünknek sincs barátja/barátnője. Mint kiderült legjobban barátnőmtől, már több mint a a fél osztály megkérdezte, hogy együtt vagyunk e, és sem én sem ő nem tudj megértetni velük, hogy csak haverok vagyunk. Ti is voltatok már ilyen helyzetben? Én 16 vagyok a srác 17

2013. máj. 4. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ah....velem állandoan ez van ,hogy kitalálják ,h az adott fiúval most biztos járok-.- Most nem tudták eldönteni ,h akkor most a közül a néhány fiú közül ki is a pasim ,ezért most màr egyszerre van pasim/férjem és több szeretőm is XD

Nem tudom mért pont velem csinálják ezt az oszt.bol :/ de ez van sajnos....

15/L

2013. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szarjátok le, ezzel nem lehet mit kezdeni, nekem is volt már ilyen, egy idő után, amikor látták, hogy nincs semmi, leálltak vele
2013. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gyetértek 2.

De szar h itt kavarnak..

A végén lehet összejöttök sose lehet tudni. De az a lényeg h jól megvagytok

2013. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy gondoljanak amit akarnak, csak az a gond hogy nekem is van egy kiszemeltem és neki is csak másik osztályból. Hozzám odajött az a srác aki bejövős és vele is szoktam beszélgetni (élőben nem szeretek fb beszélgetni, mert az számomra kissé személytelen) és ő is azt hiszik, hogy együtt vagyok azzal a bizonyos fiúval, hiába mondom neki, hogy nem -.-
2013. máj. 4. 16:20
 5/5 anonim válasza:
ehh... húzós helyzet... nekem is volt ilyen... de ennyire nem vészes... szerintem kicsit távolodj el a fiú barátaidtól...és legyél gyakrabban a lányokkal... ebből esetleg leszűrheti a kiszemelted, hogy 'szakítottatok' ... jobb ötletem nincs... :/
2013. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!