Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 2 alkalommal is átjött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 alkalommal is átjött hozzám filmet nézni, de nem történt semmi, akkor nem csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Jelent az valamit ha 2szer is átjött már hozzám de semmi szexel kapcsolatos nem történt? Én vagyok a lány.
2013. ápr. 8. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Indirekt magába bolondítási technika! :)
2013. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehetséges. de az is lehet, hogy nem akart elijeszteni.
2013. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első, ez mit jelent? :)
2013. ápr. 8. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Fiúk hónapokig képesek húzni az agyad, csak, hogy megdöngessenek.
2013. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem feltetlen.... ennyi informacio alapjan barmit akarhat
2013. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jó csak én nem vagyok akkora nagy szám :) 22 éves létemre senki sem akart még "megdöngetni". Vagy csak senki sem volt elég kitartó :D Szóval találhatna mást.
2013. ápr. 8. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azt jelenti amit írtam, hogy inkongruens a srác. Tehát nincs összhangban direkt módon magával, mert végig az járt a fejében mondjuk, hogy megkefélne, de mivel tudja, hogy te nem ilyen csaj vagy, ezért úgy tesz, mintha nem is lenne mégcsak véletlenül se ilyen gondolata. Ezzel indirekt hatást vált ki. Te meg elkezdesz ezen agyalni, íme a kérdés is bizonyítja, hogy miért nem próbálkozott be? Hogy lehet, hisz férfi? S ha már ezen agyalsz, akkor az a tudat alattid kívánalmainak kifejeződése :D Tehát idő kérdése és szex lesz.


Értek a nőkhöz

F25

2013. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!