Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkértem egy lány számát de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkértem egy lány számát de az otthoni vezetékeset adta meg, ezt komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 18:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tényleg van ilyen!

Általában azok az ilyen emberek,akik mindent amit olvasnak a neten,azt beveszik,meg akik a Bio tejről is elhiszik,hogy az.

2013. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én olyan öreg vagyok, hogy mikor 15-16 éves voltam még csak a "nagy" embereknek volt nagy mobiljuk. Én akkoriban vonalason hívtam a csajokat. Volt hogy anyuka, volt hogy apuka vette fel.
2013. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak azt a számot tutta fejből. Am meg felhívod és kéred a lányt, nem nagy dolog, senki nem gondol rögtön roszra:) Am ja, vannak olyanok akik félnek a sugárzástól, pl az egyik osztálytársam nem meri a zsebébe rakni, meg nem hallgat teloról zenét..:)
2013. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nagy igazság,mert én sem tudom a saját számomat.

Miért is tudnám,hiszen sosem hívom fel magamat :D

2013. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha attól félsz, hogy más veszi fel, akkor nem vagy még érett a csajozáshoz.

Köszönsz, bemutatkozol, és kéred azt, akivel beszélni szeretnél. Így működik a dolog.

2013. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!