Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem létezik olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem létezik olyan lány, akivel kölcsönösen kívánjuk egymást külsőre? Tényleg be kell érnem olyan lánnyal, akit nem kívánok testileg, aki nem vonz szexuálisan? Adjam oda magam ilyen lánynak?

Figyelt kérdés
Lenne most egy lány, meg úgy mindig eddig csak olyan lányok voltak, akik egyáltalán nem vonzotta külsőre, de én marha adok esélyt mindenkinek, mert tudom milyen rossz, amikor bepróbbálkozom egy lánynál és a pofámba vágja, hogy kopjak le vagy ronda vagyok. Aztán mindig csak ilyen lányok kezdeményeznek nálam, akik nem az eseteim, de ahogy elmondják nekem néhányan, még egy fiúnak sem tetszettek, rondának is érzik magukat. Lényegében az én lány változataim, de hasonlóan kedvesek és rendesnek is tűnnek, így mindig megsajnálom őket, nincs szívem elutasítani őket. Még randira is elhívom őket, ha úgy alakul, hogy látom, hogy tetszem neki és nem undorodik tőlem még meg is csókolom, annak ellenére, hogy nekem egyáltalán nem vonzóak ezek a lányok, de a jellemük miatt próbálok rendes lenni velük meg beléjük szeretni. Az a baj, hogy közben látok egy rakás szép lányt, viszont ők róla meg elég sok negatív véleményem, tapasztalatom van már. Lényegében úgy tapasztalom, hogy a szép lányok a külsőre megfelelő lányokat testesítik meg a csúnyácskák meg a jellemre megfelelőt. Sajnos olyat, aki a kettőt tartalmazná és vonzódna is hozzám, ahogy én is hozzá még sosem találtam és kezdek kétségbe esni, hogy talán nem is létezik olyan láyn, akivel kölcsönös lenne a testi vonzalom legalább, ha már jellemre nem is tökély, mert én sem vagyok az persze. Bár van pár dolog, amit utálok egy lányban, például, ha cigizik vagy tipikus kötekedős, beszólogatós fajta. Mégis a legnagyobb problémám az, hoyg olyan lányt még nem láttam sehol sem, akinek tetszettem volna külsőre és ő is bejött volna viszont nekem. Érdekes, hogy akárhány számomra vonzó vagy nem vonzó lánynál próbálkoztam mindig elutasítottak, ellenben, akiknek bejöttem mindig ők kezdeményeztek és ezekben a lányokban a közös, hogy nem vonzóak a számomra és ahogy elmondták a fiúk észre sem veszik őket. Viszont az is fura, hogy néha úgy érzem pár szép csaj másképp viselkedik, ha meglát, mintha valamit kiváltottam volna belőlük, de még sosem tudtam egy ilyen szépp lánytól sem megérdeklődni, hogy mi lehet az, amiért mondjuk, ha meglát piszkálja a haját, esetleg bámul engem akár már távolról is egész sokáig és feltűnően. Mivel eddig csak rossz tapasztalataim vannak azokkal a szép lányokkal, akiknél bepróbálkoztam, viszont ők sossem adtak semmi jelet, így tartok tőle, hogy minden szép lány szemében ronda vagyok, nem is nagyon szeretek szép lányoknál próbálkozni, csak haveromék bátorítása miatt szoktam, mert muszáj csinálni, máskülönben sosem találom meg az igazit.
2013. máj. 3. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális
2013. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha annyi időm lenne, hogy ezt elolvassam, már nem lenne.
2013. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

megint egy ilyen vacarék kérdés

ha válogatós lányokkal kezdesz ne csodálkozz h visszautasítanak na meg ha a közepes csajokkal se éred be igazán akkor se csodálkozz h nincs senkid...

2013. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Önbizalomhiányban szenvedsz.

Amit írsz, sztereotípia. Szép lány = kihasználja a férfiakat

Hidd el vannak szép, kedves, hűséges lányok is. Lehet, hogy ritka, de vannak!

2013. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Te figyelj ide kérdező...olyannal ne szexelj,akire nem izgulsz.Nagy hiba hid el!


Én is inkább forever alone vagyok,minthogy alább adjam az elvárásaimat.Nem fogok gáz pasival összefeküdni.

2013. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

az, hogy valaki szép..relatív...

valaki ezt találja szépnek, valaki azt..

erre nem érdemes alapozni

2013. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát kezdeményezz azoknál a lányoknál, akiken messziről látod, hogy néz vagy valami. Ez csak nekem lenne logikus, hogy ahhoz nem megyek oda, akin látom, hogy rám se bagózik, és aki meg igen, azt meg esélyesnek látom?

Mellesleg, csak szánalomból ne legyél a lányokkal, mert az rosszabb, mintha egyből megmondanád, hogy figyelj, sajnálom de ez nem fog menni... Halál komolyan mondom. Reményt adsz nekik, talán érzelmeket is kiváltasz belőlük, szerelmet is akár, és mindezek után meg mondod, hogy nem, ááá, dehogyis, felejtsd el... Sokkal kegyetlenebb szerintem, mint rögtön a legelején megmondani. Én legalábbis így vagyok vele.

2013. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak minsig olyankor adnak jelet, amikor épp nem érek rá vagy sietek valahová, esetleg kényelmetlen lenne ott nagy tömegben leszólítani, mert mi van, ha beéget, kigúnyol a csaj? Mi van, ha csak azért néz, mert ronda vagyok például?
2013. máj. 3. 15:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ha beéget, akkor egy bunkó, nem is kicsi. Azt úgy kell felfogni, hogy ilyen jellemmel akár Jessica Alba kinézete is lehetne, akkor se kellene. Akkor meg minek törődni a véleményével?


Pozitív hozzáállás magaddal szemben, ez a legfontosabb, mert ez sugárzik kifelé is.


Másrészt, amit fentebb írtak: szemkontaktus, mosoly. És akkor zöld az út, le lehet szólítani.

2013. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ha nincs önbizalmad meg orrba szájba rondázod magad ugyan hogy szeretnél szép lányokkal kezdeni? :D ismerek olyan fiút aki nem helyes de ő annak adja ki magát olyan is a dumája és bár nem esetem de amikor hozzám szólt levett a lábamról :) én magam is szép lány vagyok az a hűséges tipus aki mindig a szerelméért él... te neked is itt kellene kezdened :) elfogadnod amilyen vagy és ha nem a külsőddel mindne mással irtó sármos lehetsz!! azonban az biztos, hogy szinte minden szép lány rühelli az önbizalom hiányos pasikat....egy lány mellett mindig erős férfinek kell állni nem egy szerencsétlennek :)
2013. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!