Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó "jel"? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó "jel"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ráírtam ma egy csajra... elkezdtünk beszélgetni ő is kérdezett meg én is... Aztán később írtam neki, hogy mennem kell majd még beszélünk ha nem gond neki, amire írta, hogy: írjak nyugodtan :)

Tehát az lenne a kérdésem, hogy van esélyem nála vagy csak normális volt és "ráért" beszélgetni?

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. máj. 2. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsit sokat képzelsz bele hogy a randizásba írod
2013. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mielőtt írtam neki előtte visszaigazolt, hogy ismer, de személyesen nem ismerjük egymást.
2013. máj. 2. 19:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem tudtam, hogy hova írjam (azért kicsit talán kapcsolódik a témához)...
2013. máj. 2. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó jel.
2013. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy mielőtt írtam neki előtte visszaigazolt, hogy ismer, de személyesen nem ismerjük egymást.


akkor gondolom van már benne rutinod, feltételezem nem ő az első lány akit ismeretlenül bejelölsz és visszaigazol


[link]


én csak arra tudok gondolni hgoy azért írta mert szimpatikus voltál neki.

2013. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Nem #5-ös tévedsz.. Ő az első akit ífy bejelölök (de 2-3 közös ismerősünk azért van)

még azt kérdezném, hogy most pár napig beszélgessek el vele aztán hívjam el valamerre vagy mit csináljak?

2013. máj. 2. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó jel, de amíg nem megy bele mondjuk egy randiba ne nagyon éld bele magad. Nekem volt már olyan, hogy ennél sokkal egyértelműbb jeleket küldött a csaj, mégse lett semmi belőle. Az a baj, hogy a csajokat lehetetlen kiismerni, de majd úgyis hozzászoksz....;)F/19
2013. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!