Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves lányok, ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, ha annyira szerettek rondának nevezni, kigúnyolni, lekoptatni, kinevetni, akkor mégis melyikőtöknek lennék az esete, hogyan deríthetném ezt ki?

Figyelt kérdés
Annyi gané külsejű srácot látok, ha ezeknek van szép barátnője, akkor nem bírom elfogadni, hogy nekem ne lehetne. Főleg, hogy szerintem nem vagyok én ronda, inkább átlagos, meg kisfiús vonású, ami tudom nem előny, de miért ne lenne jobb, mitn mondjuk ulta kövérnek lenni?
2013. máj. 2. 13:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hogyan változtasson a megjelenésén akinek az arcberendezése nem szép?
2013. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Majd mindjárt jönnek a milliomospalánták az "egyszerű: plasztikai sebész" beszólásokkal... Ha meg nem, akkor a "növessz szakállt, menj el kozmetikushoz" lesz a befutós, de míg utóbbi kivitelezhető, előbbi számomra egyáltalán nem, hiszen 21 évig szőr sem nőtt rajtam a lábamon kívül sehol.
2013. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te nem tartod magad rondának, lehet, vannak olyanok, akik szintén nem tartanak rondának, másoknak viszont enyhén szólva sem tetszel. Ugyanúgy, mit az általad felhozott másik példa, a kövérség, van, akinek mondjuk egy 170 cm-s 70 kg körüli nő ultra kövér, vannak, akiknek még csak a teltebb kategória. Itt értelmét is veszti a kérdésed, hogy melyik a jobb, vagy rosszabb.


Sokszor elkövetik az emberek azt a hibát a saját megítélésükben, hogy azt hiszik, csak a külsejük akadályozza őket abban, hogy párt találjanak. Viszont ezek a srácok, a szerinted gané külsejűek esetleg más téren tudnak valami olyat nyújtani, amivel meg tudnak hódítani egy lányt, valahogy túlléptek az előnytelen külsejük korlátain.

2013. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Hát igen, nem illik kategorizálni a rondaság kontra duciság témát.

Amúgy egy aprócska megjegyzés: a duci lányok sokkal kedvesebbek, toleránsabbak, mosolygósabbak, ne a mai "divatos" kikent-kifent modellekhez lépj oda és egyből meglátod, hogy nem az a ciki, ha valaki (mint írtad) "ultra kövér", hanem az a ciki, ha valaki így gondolkozik (és ilyeneket mond/ír).

2013. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Aláírom, ha én csúnyának tartanám a srácot, nem jönnék össze vele. Azonban, most azt olvastam a kérdezőtől, hogy odamegy a lányokhoz, és elküldik. Hát nem tudom, ezt milyen módon hajtod végre, de ha hozzám jönne oda csak úgy egy ismeretlen valami nyilvános helyen mondjuk, tuti hogy én is leráznám és mindegy hogy néz ki - mert nagyon nem bízom az idegenekben.
2013. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezen nyafogni, majd lesz valakid, próbálkozni kell. Na és, ha lekoptatnak nagy dolog, továbbtolod a bringát és jó napot...


Amúgy meg lehet, hogy nem olyan meggyerő a stílusod, honnan tudjuk 3 sorból, hogy mi veled a probléma.

Az meg, hogy te valakit leganézol én már nem is minősítem..., magadról mindent elmond!

2013. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Képet küldhetnél :)
2013. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!