Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves lányok, ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, ha annyira szerettek rondának nevezni, kigúnyolni, lekoptatni, kinevetni, akkor mégis melyikőtöknek lennék az esete, hogyan deríthetném ezt ki?

Figyelt kérdés
Annyi gané külsejű srácot látok, ha ezeknek van szép barátnője, akkor nem bírom elfogadni, hogy nekem ne lehetne. Főleg, hogy szerintem nem vagyok én ronda, inkább átlagos, meg kisfiús vonású, ami tudom nem előny, de miért ne lenne jobb, mitn mondjuk ulta kövérnek lenni?
2013. máj. 2. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tegyél fel ide egy képet, eldöntjük.
2013. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én kérdező. Átlagos, inkább kisfiús képű vagyok, huszonéves, igaz volt már két barátnőm, de a lányok azt hiszik, hogy oxigén molekula vagyok én is.
2013. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja-ja, képet ide!!! :)
2013. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy nézek ki, mint a visszahányt moslék, mégsincs barátnőm, soha nem is volt. Úgyhogy...
2013. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
De arra miért nem gondol senki, hogy belül (is) probléma van?
2013. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5: mert belül nálam nincs. Csak annyi, hogy túl erős az igazságérzetem és ösztönösen első szeretek lenni mindenben.
2013. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De figyelj, odamegyek tök lazán, leszólítom, aztán lekoptat. Igaz egy kezemen meg tudom számolni, hogy voltak már olyan csajok, akikkel egész jól eldumálgattam, de lényegében nekik sem jöttem be én úgy tapasztaltam.
2013. máj. 2. 13:31
 8/17 anonim ***** válasza:
5-ös, én tudom, hogy belül is van gáz bőven, de nem az önbizalomhiány. A külsőm megítélése reális.
2013. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha kell kép, gyertek privibe!
2013. máj. 2. 13:36
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez így van, hogy ronda pasik szép nők, de fordítva is, helyes pasi csúnya nő.

Talán ha változtatnál a megjelenéseden?? Nem olyan nagy dolog az.

2013. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!