Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az van, hogy van az évfolyamban egy srác aki elég furán viselkedik velem. Nekem ő nem tetszik. De a jelek szerint én tetszek neki... Rengeteg összevont óráink vannak (angol, matek, tesi, kémia) amikor ugyanazon az órán vagyunk. Ilyenkor általában egész órán bámul. De komolyan! Szóval nem az hogy mögöttem ül és " érzem, hogy lyukat éget a hátamba" hanem a mellettem lévő padban ül és konkrétan bámul! Amikor kérdezem, hogy mi az, csak elkezd kacsintgatni... Minden nap megdicséri a hajamat, pedig szinte mindig ugyanolyan, ki van engedve és egy hullámcsattal eltűzve. A ruháimat is. Tegnap pl azt mondta, hogy ez a póló nagyon szépen megy a szememhez... A barátnőimmel már semmit sem tudunk csinálni, mert mindig ott van és követ minket. Egyszer a mosdóba mentem jött utánam és a női wc ajtó előtt jött rá, hogy hoppá, mégsem kellene oda bemenni. Tegnap megkérdezte, hogy nincs-e kedvem elmenni vele valahová például moziba? Mire én csak annyit mondtam, hogy hát nem tudom...

Szerintetek mit csináljak? Elég furán viselkedik a srác és nekem nem tetszik, de megbántani nem akarom.



2013. máj. 1. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki az igazat, ne játssz Vele!
2013. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ez kimaradt, 15/L
2013. máj. 1. 10:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs játszani vele, már egy csomószor azon voltam, hogy megmondom neki, de mindig féltem, hogynagyon megbántanám:(
2013. máj. 1. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:

A kiengedett haj hullámcsattal tényleg nagyon szép. :)


Szerintem mondd el neki az utolsó pár szót a leírásból: "Ne haragudj, nem szeretnélek megbántani. Tudom, hogy tetszem neked, de sajnos ezt nem tudom viszonozni. Kérlek hagyd abba a nyomulást."


Le is írhatod neki egy papírra.

2013. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És nagyon rendes tőled, hogy nem szeretnéd megbántani. Sokan simán belelépnek a fiú szívébe jégjáró csukával. :)
2013. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap megpróbálom. Remélem oké lesz minden.
2013. máj. 1. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Szuper! Készüljünk előre arra, hogy nem lesz olyan egyszerű...


Mondjuk a kevésbé konfrontálóbb utat választod: írsz neki egy cetlid, odaadod, elolvassa. Lehet hogy zavarában, és mert már nincs mit veszítenie, játékosra veszi a figurát, és válaszol valamit, továbbra is nyomul, követ stb. Akkor egyszerűen csak egyértelműsítsd neki újra, hogy talán félreértett, nem, tényleg nem szeretnéd, ha ezt csinálná, és nem csak játéknak szántad.


A másik lehetőség, hogy beleszeretsz, amiért ennyire nyomul. Majd meglátod. :)

2013. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sok sikert és írd meg hogy ment
2013. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ah:( Ma nem volt suliban, a héten már nem jön, legalábbis ezt mondta az ofő. Marad a hétfő.. Pedig már begyakoroltam a szöveget. Inkább szóban mondom, mert azért az egy picit kíméletesebb, vagyis szerintem.
2013. máj. 2. 14:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!