Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretnék már barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már barátnőt, csak az adottságaim nem a legjobbak. Hol kereshetek olyan lányt, aki komoly, érzelmes kapcsolatot szeretne? 17/F

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ebben a korban még kevés az értelmes fiú és értelmes lány. várj még.
2013. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb lány olyat szeretne csak minket senki nem vesz észre
2013. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel nem tudom.
2013. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha nem jók az adottságaid akkor mi fogja meg a lányt hogy érezzen irántad valamit?! Ezt sohasem értettem...
2013. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
épp az h ne akülsosegen legyen a hangsuly,hanem a belsőn
2013. ápr. 28. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én is ilyet szeretnék, csak a legtöbb fiú, egy tök jó lyukként gondol rám :(

Épp ezért senkivel nem is merek összejönni, ugyanis eddig 1 barátom volt, azóta hirtelen mindnki csak d***ni akar, az meg nem jön be...


Szóval inkább törődj bele a gondolatba...:/

2013. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:
Mik az adottságaid? Mi hiányzik? Mi az, amin nem tudsz változtatni?
2013. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
attól h nőd lesz még nem lesznek jobbak az adottságaid állj neki edzeni sportolni attól viszont jobb lesz az önbizalmaddal és a megjelenéseddel együtt én is 16 évesen álltam neki és életem legjobb döntése volt
2013. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!