Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lány félre érti, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány félre érti, ha azt mondja nekik valaki, hogy szeretlek? Nem mondhatom csak úgy kedvességből haverként?

Figyelt kérdés

Nekem elég sok lány haverom van.(nem, nem vagyok meleg... xP) és mikor valakit nagyon bírok, mert annyira jófej, meg rendes, és kapok tőle valamit, vagy meg tesz valami szivességet, akkor én hálámként megjegyzem, hogy "köszi, szeretlek!". És olyankor olyan fejet vágnak.

Utána rájönnek, hogy nem azért mondom, mert akarok velük járni, hanem csak mert tényleg bírom őket.

De meglepődnek abban a mpben és olyan WTF? fejet vágnak.


Most ilyet ne mondjak többé? Mert ezt félre fogja mindenki érteni, és akkor majd nem tudnak mire vélni engem?

Szóval kedvességből, nem mondhatok olyat egy barát lánynak hogy szeretem?



2013. ápr. 27. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább ne mond.

Míg egy pasi lazán kimondja hogy szeretlek ennek meg annak , hogy had örüljön :) Addig a nő komolyan veszi.

2013. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valakinek elbszott gyerekkora volt és nem mondogatták kedvességből a szeretleket családon belül. Mi elég gyakran mondtuk ugyan ilyen célból egymás között.
2013. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt olyan hangsúllyal kell mondani, és olyan haveri viszonyban kell lenni hozzá. Lehet neked csak haver, neki te viszont nem vagy az... Nálunk a suliban sokat mondják lányok fiúk egymásnak ezt, poénból, főleg ha valaki kicseszik a másikkal. :D


"Köszi, szeretlek"

"Ahh tudom, én is téged"

2016. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!