Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek 17éves fiuhoz nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 17éves fiuhoz nem tul fiatal egy 14éves lány?

Figyelt kérdés
.. ilyen helyzetben vagyok, nagyon normális értelmes csaj meg minden. Csak nem tudom. Sőt ahogy látom a legtöbb 14 15éves csajnak 17-18as évjárat jön be tulnyomorészt:D 17F
2009. szept. 26. 19:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Csináldcsináldcsináld! A lényeg, hogy jólcsináldcsináldcsináld!
2009. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a lány még sokat fog változni! Amúgy te is.

Lehet, hogy csak most próbálgatja a vonzerejét.


Ezzel együtt lehet, hogy van köztetek valami... majd kiderül. Mindenesetre ne ronts ajtóstul a házba. Szex inkább csak évek múlva - ha még együtt vagytok.

2009. okt. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik,hogy olyanok adnak neked választ,akik veled egykorúak.^^ Ők elfogultak hisz ebben vannak benne. Tessék kapsz tőlem egy korrekt elfogulatlan választ.

Ez nem a kortól függ, hanem attól, hogy mik a szándékaid, mennyire érett a kiválasztott személy, mennyire értitek meg egymást, együtt tudsz e lenni vele hosszabb ideig úgy, hogy nem unod a társaságát.

Az igaz, hogy kb. ez az a kor amikor a fiúk és a lányok egy hullámhosszon vannak. Manapság nem mindig a fiúk viszik ágyba a lányokat, szal ne bántsatok minket. Nálam is ez volt xd

2009. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah lemaradt 24 éves fiú vagyok.
2009. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!