Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek hogy észrevegyen? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik,és nem tudok mit csinálni hogy irjon vagy megszólitson..én nem merem azért nem lépek..nem beszélünk nem is köszönünk egymásnak..de tudjuk ki kicsoda.lehet hogy ez kicsit hülyeség..de azért remélem nem röhögtök ki és hogy tudnátok segiteni.:)

2013. ápr. 25. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
és ha egyszerüen te mennél oda beszélgetni? Miért olyan hihetetlen, hogy nem történik semmi rosz akkor sem ha te kezdeményezel? Lehet hogy a srác puhap*cs és nem mer kezdeményezni, mert az anyukája nem engedi el a kezét a buszon...
2013. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te is nyugodtan megszólíthatod, vagy írhatsz neki facebookon is
2013. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! menj oda hozzá és dicsérd meg a polojat vagy a cipőjét. a fiúk szeretik a bókokat. Aztán kezdj el csevegni valami könnyed témáról de fontos hogy legyél természetes! ha úgy érzed hogy sikerült bevetned a titkos fegyvert. akkor fordulj el és lépj le... ha utánad megy akkor érdeklődik irántad!!! sok sikert puszika
2013. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd azzal hogy köszönsz neki, abból semmi baj nem lehet. Egyébként szerintem sem baj ha kezdeményezel, csak ne nyomulj! Az sose jó, de odamehetsz hozzá beszélgetni nyugodtan :)
2013. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!