Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy észrevegyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észrevegyen? (sürgős) (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, az van, hogy van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Nem vagyunk osztálytársak, csak évfolyamtársak, de az én meg az ő osztálya nagyon jól kijönnek, és barátok vagyunk, legalábbis ismerősök.. Szóval, nekem nagyon tetszik ez a fiú,de ő észre sem vesz. Pár napja írtam rá először, és hát jól elbeszélgettünk, nagyon sok közös van bennünk, stb. De másnap nem köszönt, és ma sem, nem is beszéltünk.

A másik bökkenő az ,hogy a testvérem talán tetszik neki, és ezért néz láthatatlannak az iskolában.

Szerintetek mit tegyek, hogy felfigyeljen rám? Változtassak kicsit a külsőmön? Vagy hogyan és mivel szólítsam meg? Segítsetek!:( (13/L)



2013. ápr. 8. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem lépj tovább ha tetszenél neki lépne de minimum köszönne. Attól nem fogsz tetszeni neki hogy ráakaszkodsz.
2013. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem akaszkodok rá, csupán arról van szó, hogy én szeretnék lépni, ha ő nem..de ehhez mit kellene tennem? beszélgessek vele és kérdezgessem a kedvenc témáiróL? csak azt akarom hogy ne égjek be előtte, meg túlságosan ne is nyomuljak.
2013. ápr. 8. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább fogadd el hogy nem tetszel neki. Van ilyen és lesz is, viszoont lesz majd olyan fiú akinek tetszeni fogsz. Neked sem tetszik mindenki de nincs is ezzel baj.
2013. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és a másik hogy a fiúk késöbb is kezdenek el érni, könnyen lehet ez a fiú még egyáltalán nem is vágyiik rá hogy lányokkal ismerkedjen.
2013. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!