Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy megtudja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtudja?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egy buliban nagyon nézett,és úgy tűnt oda is akart jönni,de sosem voltam egyedül.Ő nem tudta a nevemet,de én hallottam ahogy szóltak neki a barátai,és így nagy nehezen 3 héttel később megtaláltam facebookon és be is jelöltem,visszaigazolt.Mit tegyek,hogy megtudja,tetszik nekem.Nem igazán tudok semmi olyat mondani ami miatt én ne tetszenék neki.

2012. szept. 20. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ismerkedj vele és mondd meg neki bátran, hogy tetszik neked.
2012. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hogy írjak rá és mit mondjak neki?nem szeretnék ráírni,hogy ,helloszia szép vagy,járunk?'.épp itt a gond,hogy mit írjak neki,hogy mondjam el?
2012. szept. 20. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek egy "Szia, XY vagyok abból a buliból, szimpatikusnak tűntél, van kedved ismerkedni...?"

És majd kialakul a beszélgetés során, hogy bejöttök-e egymásnak.

2012. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
félek,hogy hülyének,nyomulósnak néz :(
2012. szept. 20. 17:24
 5/5 anonim válasza:
Írj neki annyit szia mizu? mit csináltál ma vagy van-e valami hobbid vagy valami ilyet és majd kialakul.
2012. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!