Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy a srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a srác aki teccik nekem, észrevegyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban aki nagyon teccik,de még egy szót sem váltottunk egymással...és hát nagyon cuki meg minden és nagyon jó lenne ha randizhatnék vele!Mit csinálnátok ti?
2012. nov. 25. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én? Mindjárt megyek forma1-et nézni. Te mit csinálsz?
2012. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pucsicsbe neki érteni fogja
2012. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felhívnám egyik du., hogy nem értek egy házifeladatot, de senkit nem értem el csak őt és megkérném segítsen..
2012. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szimplán leírnám neki azt a szót, hogy tetszel 3 c-vel, hátha ad nyelvtanleckét, és az jó kezdet lenne!
2012. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"nyelvtan" leckét hááá? :D
2012. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces...:\
2012. nov. 27. 16:17
 7/7 anonim válasza:
Ez egy kicsit értelmesebb válasz lessz.. :DD Figyelj . .Én azt szoktam hogy oda megyek és mondom neki hogy te vagy az XY?? És ő erre válaszol hogy igen.. Ez a z egyik lényege a figyelem felkeltésnek.. !! Ja és miután monta hogy igen azután ha megfordultál és elmentél és még téged néz akkor teccel neki de ha nem akkor pillanatnyilag nem érdekled!!
2013. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!