Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne több?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk egy lánnyal, és mikor egymással vagyunk, akár csak néhány perce, akkor mintha csak vele tudnék igazán beszélgetni és lenni. Többet érzek már fél éve mint barátság. Neki is vannak néha olyan időszakai amikor észrevehetően vonzódik. Hogy lehetne több? Ő egy igen kis aranyos, csinos, visszahúzódó igazi LÁNY! Hogy lehetne több a dologból, ismét ez a kérdés!

2013. ápr. 25. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
és ha ilyen jol megvagy vele akkor minek akarod elcseszni ilyen hüleségekkel, mint egy párkapcsolat ami ugyis szakitással végzödik?
2013. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Attól tartok én is, hogy utána már egymás felé se néznék :/
2013. ápr. 25. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha ezen a logikai vonalon mozgunk, akkor csak olyanokkal jöjjünk össze akik unszimpatikusak. Szerintem kérdezd meg, hogy ő hogy látja, lehetne-e bármi több köztetek. Nem kell azonnal lerohanni, csak puhatolózz.
2013. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Először az érdeklődését akarom felkelteni...hogy tegyem? :/
2013. ápr. 25. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél figyelmes, kedves, és ne nyomulós! Az sem árt, ha jó a humorod, és ha eddig még nem tetted ezt meg, hozd a tudtára, hogy lehet veled komoly dolgokról is beszélgetni, és bizonyosodj meg arról, hogy nem csak egy fellángolás, ami elmúlik ha belekezdtek a kapcsolatba! Sok sikert :)
2013. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Komoly dolgokról? Egyébként köszönöm! :)
2013. ápr. 27. 01:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!