Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből valami? (msnes csaj)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? (msnes csaj)

Figyelt kérdés

Szóval már kb fél éve fentvan msnen, és mindennap beszélünk, kb 3-4 órán keresztül... camoztunk is már, és én beleszerettem. Mindíg rá gondolok :D Őis rámír ha sokáig (1-2 nap) nem írok. Élőben még nem láttam, őse engem. :S

Szerintetek lehet ebből valami? :D


15/F


2009. szept. 26. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Persze !De csak akkor, ha továbbra sem találkoztok!
2009. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Minden a körülményektől függ: milyen messze lakik, stb..

Ha közelben van akkor mér ne... :)

2009. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Utálom az msn-t. Ami előben működik, msnen nem. A vonzalom elszáll.

Előben kommunikáció szavakkal, testbeszéddel, szexuális beszéddel RULEZ

2009. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szedd rá egy randira, aztán majd eldől minden =)! De ha nem lesz belőle semmi se, akkor meg van más lány is e világon... de érdemes lenne vele találkozni! =)
2009. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, lehet...de mindenképp találkoznotok kell élőben is, mert sokminden múlik a személyes találkozáson...az is lehet, hogy valamelyikőtök álomképet állított fel a másikról és csalódni fog... pl vannak olyan szokások, amik msn-en nem jönnek át...pl én undorodom a beszédhibás emberektől...

szóval mindenképp kell egy találka...az dönt el mindent...én is voltam a helyzetedben, és általában a fél éves msn-ezés és camozás után az első találka estéjén már szex is volt...persze neked nem kell így rohannod :D

2009. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
oké kösz a gyors választ :D ma este elhívom egy randira =)
2009. szept. 26. 15:12
 7/15 A kérdező kommentje:

háát megkérdeztem ezzel a kérdéssel:

*nincskedved valamikor majd személyesen is találkozni? kiváncsi vagyok rád személyesen

erre ezt válaszolta:

lool

valamikor majd


ez mit jelenthet? :S rosszat?

2009. szept. 27. 21:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
hát, attól függ, milyen messze lakik tőled...mennyire nehézkes megoldani neki az utazást pl. ha nem lenne nehéz összefutnotok, akkor rosszat is jelenthet ez a majd.... de az is lehet, hogy ő fél attól, hogy nem tetszik majd neked...
2009. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát viszonylag messze lakik tőlem (ő csepelen, én bp mellett) de montam neki hogy ott talizunk ahhol ő akarja (pl hozzá tudom h közel vana margit sziget), én elmegyek :D
2009. szept. 28. 17:20
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Persze hogy lehet ebből valami!!!Ha képet láttatok egymásról és mind a ketten bejöttök egymásnak akkor ideje lenne már találkozni nem gondolod?:)Én a pasimat a chaten ismertem meg, sokáig fent volt msnen,úgy hogy nem beszélgettünk, aztán egyik nap rámírt,utánna egyre többet beszélgettünk msnen, a végén már ott voltunk hogy találkoztunk és nagyon jól éreztük magunkat, egyikünk sem csalódótt a másikban. És mindez már több mint egy éve és hozzáteszem hogy mi is 15 évesek voltunk akkor:)
2009. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!