Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szeretitek ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy csaj csipkelődik veletek?

Figyelt kérdés
Csak kicsit ismeritek egymást, alig beszéltetek néha, és csak pár szót, de mikor egy padon ültök (suliban), a csaj beszól neked valamit. Hogy reagáltok rá? 20 évesek vagytok.
2013. ápr. 23. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,de ez akkor jó,ha van rá vevő fél is.

Max azt nem szeretem benne,hogy félek,hogy túl erőset szólok vissza.

2013. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem túl durván szól be és tetszik a csaj, akkor igen, akkor bejön. :)
2013. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm. Volt ilyenben részem, sőt szinte csak ilyenben, az én környezetemben lévő lányok elég csipkelődősek. Legszívesebben pofon vágnám az ilyet, de persze nem teszem, inkább passzívvá válok és nem érdeklődök iránta ezek után, számomra nagyon kiábrándító, mivel én sem vagyok ilyen pofátlan.
2013. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!