Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, hogy érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, hogy érzitek magatokat, hogy ennyi jó csaj mászkál most, hogy megjött a jó idő?

Figyelt kérdés
Én személy szerint csak szenvedek a sok szép lány látványától, tudván, hogy bűnronda, nyomi testű gyerekként egyiknél sem lenne esélyem.
2013. ápr. 22. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hogy? ugyanugy mint elötte: csúnyán de büszkén :D
2013. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nem is.
2013. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem sokat gúnyoltak már lányok a külsőm miatt, nem csak kitatálom, hogy esélytelen vagyok a lányoknál.
2013. ápr. 22. 20:25
 4/16 anonim ***** válasza:
És amikor gúnyolnak te szó nélkül hagyod/beletörődsz vagy teszel ellene?
2013. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor üzenem minden ilyen nőnek , hogy rohadjon meg ott ahol van. Gyúnyolás meg egyebek.....azok nem felnött emberek vagy nem tudják, hogy vannak dolgok amiről a másik nem tehet. Ja...meg magába is nézhet az olyan lány.


20L

2013. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is sok el utasítást kaptam már.Most viszont lett két nagyon jó lány barátom az egyik iránt tényleg csak barátként

érzek de a másikba reménytelenül bele szeretem és úgy néz ki ebből se lesz semmi mert nekem annyit mondott hogy csak barátként kedvel. :/

2013. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Rosszul, méghozzá azért, mert úgy érzem, hogy semmivel sem vagyok gyökerebb a többi srácnál, így én is megérdemelnék egy csajt! Jónak se tartom magam, de annyira szélsőségesen gáznak sem!
2013. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már abba, b*sszameg!
2013. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez csúnyának lenni, elég csak töketlennek :D

Így kiéhezetten tényleg tiszta szenvedés.

2013. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#4: Mit tegyen ellene? Kinálja meg a képes felén a nőt egy szívlapáttal, vagy mi? Halott nő nem gúnyolódik többet.........
2013. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!