Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te srác! Ha egy csaj talizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te srác! Ha egy csaj talizni akar veled, hogy hívjon el? Mikor nem mondtok nemet és hova hívjon?

Figyelt kérdés

Régi ismerősök vagytok, de nem vagytok olyan jóban, csak néha beszélgettek, akkor is csak pár szót váltotok egymással. A csaj meg szeretne ismerni jobban. Hogy hívjon el? A fenti kérdések érdekelnek. Azt gondolom nem kell megkérdeznem,h személyesen v facebookon?!

20/L


2013. ápr. 22. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha találkozni akarok vele, majd én elhívom őt.
2013. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hívd el moziba

sétálni

bringázni,mindegy. Nem olyan nagy dolog

2013. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bárhogy, ha nincs barátnőm és bejön a csaj akkor szívesen fogadom az ilyen hívásokat/facebook üzeneteket.
2013. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"nincs kedved egy picit többet beszélgetni? Gyere menjünk el valamerre sétálni, hiszen amúgy is jó idő van" és menjetek el egy parkba :) csinálj szendvicseket :) mintha piknikeznétek :) engem így hívtak el és szörnyen jól alakult :) sok sikert ! :)
2013. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha mellékel egy pucér képet magáról, de minimum egy fürdőruhásat! :D
2013. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"szia, olyan régen beszéltünk, lenne kedved valamikor beülni valahova egy teára?" hasonló
2013. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne hívd olyan helyre, ahova drága a belépő, esetleg drága étterembe, és vigyázz, nehogy utálja a dolgot. Én egyszer strandra hívtam a pasit, és bebuktam, mert kiderült, hogy utálja. (ez tényleg így van, megbizonyosodtam róla, hogy nem csak lekoptatni akart, főleg mert kedvel engem)
2013. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Nem lenne kedved valahol találkozni,mert szeretnélek komolyabban megismerni"
2013. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Nyugodtan írhat nekem, "szia, van kedved találkozni?"


Ha egyébként már ismerősöm, és amúgy is szoktam vele beszélgetni, akkor ebben semmi gáz nincsen.


Üdv,

22F

2013. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mond neki FB-n: Szánduccsi, ugorjunk privibe :P


nah.. igazából, ha rutinos vagy, akkor tök mindegy, h hogy hívod. jönni fog, ha érdekled. Kérd ki vmivel kapcsolatban a véleményét. Vagy igyatok meg valamit/ egyetek.. vagy menjetek el moziba.. tökmindegy:)

a lényeg az, hogy randi végén mondhatod neki, hogy jól érezted vele magad, vmikor összefuthatnátok. És beszéljetek meg egy konkrét időpontot. ezt párszor ellehet játszani, de azért a 2. után már illő lenne lépni :) Szóval ha tehetitek; JÓ sok időt legyetek együtt. Az sem ártana, ha koknrét elképzeléseid lennének, hogyan/milyen oldalról akarod kismerni, igy általános kérdések legyenek azért! De óvatosan tedd fel, nem szabad tolakvónak lenni :) ha segitettem ZöldMancs :)

2013. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!