Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú...már ismerem fél éve kb, igazából jó barátok vagyunk, nem lakunk messze egymástól, de inkább fészen és skypon szoktunk dumálni...4 év van köztünk nagyon aranyos kedves jófej vicces fiú mindig felvidítgat :) az a baj, hogy legtöbbször én kell ráírjak...van olyan is amikor ő ír rám, de ritka...ha teszek fel fészre új képeket mindig megdicsér, hogy milyen szép meg csinos vagyok meg belájkolja a képeimet is...meg jól ki jüvünk egymással meg mindig jó témáink vannak, de nem is tudom...tetszik neki és találkozni szeretnék vele, de hogy vegyem rá, hogy randizzunk? :) Vagy, hogy érjem el, hogy elhívjon? Valahogy érzem, hogy bejövök neki meg minden, de szerintem szerénykedik vagy nem látja, hogy tényleg tetszik nekem vagy nem tudom xd Mit ajánlotok mit tegyek? :) 16/L
2013. ápr. 21. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Menjél oda hozzá hogy "Szia! Nem jössz el egy randira?" . Arra figyelj hogy a való életbe csináld mert féjszbúkon vagy szkájpon (tapasztalat :( )Amúgy mi fiúk szeretjük az olyan lányokat akik felvállalják az érzéseiket.


14/f

2013. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!