Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van hogy találkozgattok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van hogy találkozgattok több alkalommal egy lánnyal (mozi, séta, kajálás stb) és mégsem akarjátok?

Figyelt kérdés
Már sok randink volt de most eltűnt a srác. Pedig eleinte lelkes volt, a kedvemben járt, elvitt több helyre.
2013. ápr. 21. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen. De erre szerintem kérdezz rá, hogy most akkor ez ennyi, és tisztázzátok le, hogy ő akkor nem akar tőled semmit.
2013. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem fecsérelném a pénzem és az időmet a semmire.

Egyébként meg csak akkor teszek ilyet egy lánnyal ha azzal már hosszú évek óta barátok vagyunk.

2013. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze. Így van nekem pár lánybarátom, akik nem akarnak megváltoztatni, és mellettem még egymással is kijönnek; nincs féltékenység, nincs titkolózás, nincs panaszkodás.
2013. ápr. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!