Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyek virágot első találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek virágot első találkozáskor?

Figyelt kérdés

Egy hete (6 napja) beszélünk levélben és telefonon, holnap találkozunk, sétálni megyünk egy nagyon szép helyre, mindketten kedveljük az ilyen helyet, és nem tudom eldönteni merjek-e vinni egy szál rózsát. Én véleményem szerint egy gesztus, amit fontosnak tartok, de másrészről lehet nem kéne. Nem tudom, kérném szépen mások véleményét. Mindketten 27 évesek vagyunk.


Köszönöm a válaszokat!


2013. ápr. 18. 23:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

jaja.

vihetsz,de ne rózsát semmiképp.

a másik meg,hogy mivel mész.

mert ha gyalog,akkor a bigének egy órán keresztül kell fogdosni a virágot.

kényelmetlen lehet neki.

a kocsiba meg le tudja tenni.

1 szál margaréta mehet,mindenféle csomagolás nélkül,aztán meg előadhatod neki,hogy a kertben ahonnan elcsented a két kutya majdnem beleharapott se-ggedbe.

vagy egy egészen kicsi egy szálas virágot is vihetsz,amit a fűből szedsz össze,de értékkel ruházod fel,mesélsz a megszerzéséről és,hogy közben mire gondoltál,aztán betűzheti a gomblyukába és nem kell fognia.

szóval a gesztus a lényeg.

a rózsa meg első randira ezt üzeni-odavagyok és közhelyes is vagyok.

rózsa mehet az évfordulókra,meg ha félrekúrsz,lebuksz és engeszteled.

2013. ápr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Viszek, de azt hiszem maradok az egy szál vörös rózsánál, végülis oda vagyok a lányért, miért is titkolnám és le fog venni a lábamról, ha meglátom.:)
2013. ápr. 19. 06:46
 23/25 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki. Nyilván csak olyan sráccal randizom, aki szimpatikus, és egy szál rózsa azért még olyantól is jól esik, aki nem is tetszik, szóval ha bejössz neki, valószínűleg nagyra fogja értékelni, ha nem, akkor is szép gesztus. Séta közben egy szál rózsa azért elfér a kezében, nem hiszem h nagyon útban lenne. Ha pedig egy romantikus sétáról van szó tényleg, nem egy zajos koszos városközpontban, akkor mindenképp ajánlom. De persze ha nem adsz neki, akkor sincs semmi, hisz nem hiszem h számít rá. Nálam ez csak plusz pont lenne...de minusz nem. :D

A lényeg, h még maradtak romantikus fiúk, akik nem csak azért adnak virágot egy csajnak mert elvárás vagy hogy lefektessék.

Sok sikert, drukkolok!

2013. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

azért írtam, hogy ne egy szál vörös rózsát, mert az a mély szerelem jelképe, és nem hiszem, hogy 6 nap alatt ilyesmi kialakult volna

de egyrészt nem biztos, hogy a lány tisztában van ezzel, másrészt meg kb 100 lányból, ha 10 kap virágot első randin, akkor sokat mondtam, így biztosa örül majd neki

de én egy szál fehér gerberát vittem volna egy magyarázattal, hogy miért pont ezt, és miért nem a közhelyes vörös rózsát

2013. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Vittél virágot????

hogy fogadta???

2014. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!