Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyek virágot első találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek virágot első találkozáskor?

Figyelt kérdés

Egy hete (6 napja) beszélünk levélben és telefonon, holnap találkozunk, sétálni megyünk egy nagyon szép helyre, mindketten kedveljük az ilyen helyet, és nem tudom eldönteni merjek-e vinni egy szál rózsát. Én véleményem szerint egy gesztus, amit fontosnak tartok, de másrészről lehet nem kéne. Nem tudom, kérném szépen mások véleményét. Mindketten 27 évesek vagyunk.


Köszönöm a válaszokat!


2013. ápr. 18. 23:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi az elsődleges cél?
2013. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
feritomi, kuss legyen már, nem mindenki csak dugni akarja a nőket, a jóég áldjon meg! :D
2013. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát akkor mit akarnak? Sakkozni?
2013. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Kecskét áldozni.
2013. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell randevúzni meg virágot vinni...
2013. ápr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tapasztaltad még meg a virággal randizós kecskeáldozás szépségeit.
2013. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem, de most, hogy írod lehet benne valami...
2013. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha te úgy gondolod, hogy szíved szerint vinnél, akkor vigyél, én biztos hogy vinnék. Minden nő szereti a romantikát és minden nő vágyik arra, hogy egyszer egy randin rózsával lepjék meg, mint a filmekben. Annak idején én mindíg vittem, egyszer sem volt ettől kellemetlen helyzet, sőt! Ami fontosabb, legyél határozottab, mert a határozatlanságot nem szeretik a nők. 30+F Sok sikert!
2013. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Sajnos valami kőbe vésett mára már kb 40 éve idejétmúlt idióta nőuralmi szabály, hogy mindegy mit viszel egy biztos TE FOGSZ FIZETNI! HELYETTE IS!


Undorító.

2013. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

vihetsz nyugodtan, de semmikép se egy szál vörös rózsát

kálát vagy esetleg gerberát

ha ragaszkodsz a rózsához, akkor legyen más színű, bár valószínűleg a lány örülni fog, akármit is viszel..


egyébként ez régebben hagyomány volt....

korcsvilág..

2013. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!