Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha már most elkezdem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha már most elkezdem neki mondogatni hogy gyakrabban szeretnék vele találkozni?

Figyelt kérdés

Hetente 1szer tudunk találkozni mert elfoglalt. Tudom hogy sok dolga van, gyakran csak este 10re ér haza. De nekem a heti 1 alkalom elég kevés. Ha már most elkezdem neki mondogatni hogy gyakrabban találkozzunk az gáz? Még nem járunk csak randizgatunk és én vagyok a lány.


(Mondjuk tudom hogy a régi barátnőinek is ez volt a gondjuk, panaszkodott is hogy mennyit könyörögtek neki azok a lányok és mennyire utálta ezt)


2013. ápr. 16. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben a tudatban semmiképp ne erőltesd! Vagy elfogadod, vagy nézz másik fiú után!
2013. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igy hoyg ez volt a baja az elözöekkel is végképp en mondogasd de amugyis elijetheted vele. Az más kérdés hogyha Te nem ilyen kapcsolatot szeretnél akkor lehet nem kéne eröltetni, még mielött kialakulnak mélyebb érzések. Valószinüleg nem fog tudni többet nyujtani főleg ha ennyire elfoglalt, csak roszabb lesz késöbb szakitani amkor belátod hoyg ez számodra igy nem elég és nem fog működni. Inkább keress olyan társat akinek több ideje van rád.
2013. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!