Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha érdekelném akkor szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érdekelném akkor szeretne velem gyakrabban is találkozni?

Figyelt kérdés

A fiú akivel randiztam párszor, azt mondta hogy csak szombatonként ér rá arra hogy találkozzunk. Hétköznap suliban van, ezt megértem. Hetente 2-szer van neki vízilabda edzése suli után, ilyenkor estig el van foglalva. Ezt is megértem. Marad a hétvége, de vasárnap meg mindig van meccsük. Olyan 3-4 óra körül délután. Előtte nem jó neki, utána meg megint nem. Szóval csak a szombat jó neki, de akkor meg néha közbe jön valami extra dolog.

Ezek csak kifogások?


2013. márc. 1. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként mindig mondja hogy hiányzom neki, meg alig várja hogy találkozzunk, meg gyakran beszélünk, csak nem tudom ha tényleg annyira akarna találkoznánk nem?
2013. márc. 1. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM
2013. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet h fél
2013. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de igen. Amikor a párommal megismerkedtünk, én akkoriban napi 14 órákat melóztam, 8-4-ig toltam a melót a munkahelyemen, utána meg még este 9-ig tanítottam. De alig vártam, hogy vele lehessek akkor is, ha előre tudtam, hogy nem biztos, hogy összejön az 5 óra alvás aznap. Ha szerelmes vagy, akkor ez ilyen...
2013. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én is így gondolom. Mondjuk még nem vagyunk szerelmesek, nem is járunk. De heti 1 randi, vagy 2 hetente 1 randi nekem olyan kevésnek tűnik.


De közben meg azt mondja hogy alig bírja már nélkülem, mert hiányzom neki. De én is így látom hogy ezek csak kifogások.

2013. márc. 1. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!