Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randit kért?! Ez mit takar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randit kért?! Ez mit takar?

Figyelt kérdés
Kedves családosok! Véleményekre lennék kiváncsi. Ma egy cukrászdában elbeszélgettem egy nálam jóval idősebb férfival, és kiderült, hogy mindketten a sport szerelmesei vagyunk. Meséltem neki a férjemről, kislányom pedig velem is volt. A végén elkérte a számom, hogy "randevúra" hívjon, mire én nagy zavaromban annyit mondtam, hogy max. Sportolni mehetnénk együtt. ? Kérdés: naiv lennék, ha azt feltételezem, hogy folytatni akarja a beszélgetést, mert van közös hobbi? Vagy higgyek a nyilvánvaló első gondolatnak, miszerint meg akar dönteni?
2013. ápr. 16. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom. De mivel még most is foglalkoztad téged a gondolat, valószínűleg, ha nem lenne családod, akkor randiznál vele.

Ezért inkább jó messzire kerüld el őt, és felejtsd el.

2013. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
81%
Hát benne van a pakliban, viszont akkor elég undormány féreg, ha egy működö házasságba akar belebarmolni.
2013. ápr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem kezdenék vele, 20onévesként nem esetem egy 50es pasi. Szimplán a kiváncsiság dolgozik bennem, próbálok rájönni, hogy lehet-e ártatlan ez a dolog, mert sportpartnert tényleg keresek. :)
2013. ápr. 16. 00:11
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Lehet ez is és lehet az is. De inkább vigyázz vele, a biztonság kedvéért, mert lehet perverz is. ;)

Inkább nőt válassz sportpartnernek vagy egy jó barátodat, de ne egy ismeretlen öregebb fickót.

2013. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Ne légy ennyire naív. Nem is kéne szóbaállnod vele. A férjed mit szól hozzá ? Elmesélted neki? Meg akar d....i semmi más. Gondolja majd ő lesz az idősebb szeretőd
2013. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyáltalán nem jön be neked a pali,akkor nyugodtan sportolj vele. De amúgy ne.
2013. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!