Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mit takar az a fogalom,...

Nektek mit takar az a fogalom, hogy család?

Figyelt kérdés
Nekem a szüleimet, testvéreimet és felmenőimet! A "rokonságot" mélyen megvetem családi sebek miatt és azért mert olyan életet élnek és olyan származású emberekkel kötötték össze az életüket.
2012. ápr. 8. 19:27
 1/10 tetro ***** válasza:
100%
"Ohana, azt jelenti család. És a családból senkit, senkit nem hagyunk magára"
2012. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Elsőnek.


Ez Magyarország és nem Hawaii! Ez más kultúra, más gyökerekkel, más hagyományokkal. (Én is sajnálom!)

2012. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A vér szerinti rokonaim a családom része, szűk család a szüleim és testvéreim.
2012. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A rokonságot, ennyi. De különösebben nem érdekelnek, nem értem a család lényegét, hogy minek alapítanak emberek családot. Én sosem akartam sajátot, pedig rendes szüleim vannak, meg minden.
2012. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyenlőre nem érzem ennek a szónak a súlyát,ezért majd az enyémet szeretném úgy alakítani,hogy az normális legyen.
2012. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztonság, megértés, kiállás a másik mellett, feltétel nélküli elfogadás... szóval minden olyasmit, amit a szűk "családomban" nem kapok meg.
2012. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 Úgy látszik,Hawai értelmesebb,mint Magyarország.:)
2012. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
apa-anya-gyerek, és talán a nagyszülők. nem a házassági papírtól lesz egy család igazi család, hanem a szeretettől, hogy számíthatunk egymásra. ezt a kettőt a saját családomban mindig megkaptam, én is szeretnék így élni.
2012. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Feltétel nélküli szeretet, önzetlen segítségadás, szeretet, megbecsülés, anyagi/lelki támogatás.

A párom, anyukám+a férje, apukám és a nagyszüleim.

23N

2012. ápr. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szűk és a tág családomat is jelenti nekem, kontextustól függ.
2012. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!