Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti milyen ékszernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen ékszernek örülnétek?

Figyelt kérdés
Szeretnék páromnak valamilyen ékszert venni. Nem túl drágát. Tehát minek örülnétek és melyik boltban lehet olyat kapni?

2013. ápr. 15. 00:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Őszintén szólvaén is bizsunak örülnék a legjobban:) Kaptam már drága fülbevalót is a kedvesemtől (középsulis ballagásra), aminek ugyan nagyon örültem, és jól esett, ugyanakkor kicsit kellemetlenül éreztem magam, nem szeretem, ha sokat költenek rám. Nem is nagyon hordom, mert félek, hogy elhagyom. A valóság az, hogy talán jobban örültem az olcsóbb ékszereknek. Nem hinném, hogy emiatt álszent lennék:)

Nem tudom, milyen a stílusa a barátnődnek, aminek én örülnék, az valami visszafogott karkötő vagy egy szép fülbevaló, esetleg egy kitűző.

2013. ápr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :)
2013. ápr. 15. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!