Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti milyen ékszernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen ékszernek örülnétek?

Figyelt kérdés
Szeretnék páromnak valamilyen ékszert venni. Nem túl drágát. Tehát minek örülnétek és melyik boltban lehet olyat kapni?

2013. ápr. 15. 00:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bilincs.
2013. ápr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tessék válogass


[link]

2013. ápr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy szep ezust karlanc... egy vekony fenyes... azok nagyon szepek es elegansak... raadasul barmihez horhatja. :)
2013. ápr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Maximum egy bizsunak...!
2013. ápr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Maximum egy bizsunak..." de álszent. :D Bocs nem sértés, hisz nem ismerlek, de a szerelmedtől, ha kapsz egy aranyláncot csak nem fogod azt mondani neki, hogy bakker ez nem bizsu, nem tetszik. :)


Én annyira nem rajongok az ékszerekért, nem is nagyon hordok pl. ezüstöt vagy aranyat. Viszont, ha kapnék, akkor talán a legjobban a karkötők azok, amivel nem lehet mellélőni. Egy gyűrű picit neccesebb, nyakláncot meg főleg nehéz szerintem.

Bijou brigitte-ben vannak szép és divatos ékszerek például.

2013. ápr. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem ismersz, akkor ne ugass rám jelzőket, Drága! Köszi. ;) Remélem a továbbiakban megadod nekem ezt az eszméletlen örömöt.


"de a szerelmedtől, ha kapsz egy aranyláncot csak nem fogod azt mondani neki, hogy bakker ez nem bizsu, nem tetszik. :)"


Nem ezt mondanám, hanem szimplán kínosan érezném magam, hogy sokat költött rám. Amúgy nem is szeretem az aranyat egyáltalán, inkább az ezüstöt és a fehéraranyat. De bőven megelégszem egy ízléses bizsuval is, ha tetszik, ha nem, ha pofázol, hogy álszent vagyok, ha nem.

2013. ápr. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kulturált megnyilvánuláshoz. :)
2013. ápr. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az ékszer azért szép, mert drága anyagból készült, és az azért drága, mert úgy döntöttünk, hogy legyen drága, mert viszonylag kevés van belőle, de egyáltalán nem hasznos, az egyetlen tulajdonsága, hogy viszonylag kevés van belőle

szép munka volt emberiség, keep it up

2013. ápr. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kötekedésedhez, és a tipikus átlagemberes megnyilvánulásodhoz, hogy azonnal egy jelzőt kell dobnod a másik emberre, akiről kb. semmi információd nincsen. ;)
2013. ápr. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én a fülbevalókat szeretem, de nem a nagy lógósakat

pl a volt barátomnak ez egyböl leesett, és karácsonyra egy pici csillag alakút kaptam, szerintem nagyon szép, ennek nem lehet szerintem nem örülni, de persze mindenki más...

2013. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!