Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti örülnétek ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el, hogy évek óta rajongtok egy játék, egy film vagy esetleg valamilyen sportcsapat iránt. (esetemben egy gépes játékról van szó)

Egy lány, akivel régen beszéltetek utoljára, de akkor nap mint nap, és ti írtatok rá, érdeklődően, figyelmesen, csak valahogy megszakadt ez a kapcsolat, de fészen azért megvagytok egymásnak, van like, hozzászólás feltett dolgokhoz...festene nektek egy képet abból a dologból, aminek ti már 5 éve rajongói vagytok...örülnétek?

Már megvan a kép, de félek elküldeni neki, pedig szerintem jó lett, pedig ritkán vagyok elégedett rajzommal, és mások is mind ezt mondják. Nem akarom itt felfedni, de ne béna rajzot képzeljetek el. XD *nem ego-ból, csak hátha esetleg más megítélés alá esik két vonal meg egy igényesen kidolgozott kép, főleg akkor, ha nem is vagytok együtt*


2013. márc. 23. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
En lany vagyok de biztosan orulne neki :) kuld el nyugodtan
2013. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen játék? Címet csak leirhatod.
2013. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Diablo3. :)


Ja tényleg...kor amúgy én 17 ő 18. xD ha számít vmit~

2013. márc. 23. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát,ez elég...gyerekes dolog.De ha jószándékba ütközik az ember,mindig örül neki.
2013. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gyerekes...? Istenem. Azért mert nem a mai felfogás szerint akarja felhívni magára a figyelmet, hogy jól megdugatja magát? Szerintem nagyon aranyos dolog ha egy csaj ennyit fáradozna azért, hogy felfigyeljek rá én biztosan nagyon szívesen venném pláne, ha tetszene a csaj. :)
2013. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. (: Szerintem elküldöm neki.^^
2013. márc. 23. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem egy ilyen tipikus bunkó aki semmibe veszi a lányokat és csak dugni akar, hanem egy jóérzésű srác akinek bejössz értékelni fogja. Ha meg nem akkor hagyd rá nem érdemel meg. :)
2013. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

18 éves de még soha nem használt ki senkit, szóval ettől nem kell tartani. :D Igaz, senkije nem is volt még, meg nekem se. XD Nem bunkó, hanem nagyon aranyos. :3

Köszi neked is. :)

2013. márc. 23. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
örülnék
2013. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, szerintem el fogom így küldeni. :)
2013. márc. 24. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!