Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti örülnétek ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel rendszeresen beszélünk neten de még nem találkoztunk egyéb okok miatt...tehát arról lenne szó hogy ráírnék az egyik legjobb barátnőjére hogy hívja el plázázni vagy valahova de persze 'véletlen' én is ott lennék és találkoznánk:) utólag persze elmondanám neki hogy kiterveltem az egészet:)
2012. nov. 25. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el inkább te valahova?
2012. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:D Dedó! Ha tetszik,hívd el!
2012. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mik az egyéb okok, valamiért csak nem taliztok. Nem, nem örülnék neki, ha nem akar veled talizni, akkor nem akar.Várd ki!
2012. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék.. Egy randi előtt szeretek felkészülni. :)
2012. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány évesek vagytok. 15-16 éves korban nem gáz, de idősebb korban szerintem az. Akkor inkább hívd el.
2012. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahogy a 3. válaszoló is kérdezte, mik az egyéb okok?


Az ilyen turpisságok amúgy elég átlátszóak tudnak lenni, még akkor is lebukhatsz ha jól adód elő ezt a "véletlenül összefutottunk" jelenetet.

2012. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a meglepiket.
2012. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát már írtam neki hogy találkozzunk de még nem mer mert az előző pasija csúnyán kicseszett vele és fél hogy csalódik megint..én 17 ő 16
2012. nov. 25. 15:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy csak egy kávéról van szó, nem összeköltözni akarsz vele. :D
2012. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na egy ilyen helyzeten ez a "véletlen" találka még rosszabb ötlet. Még el se kezdtek járni, de te már a háta mögött ügyködsz. Nem jó ötlet, mert könnyen eljátszhatod a bizalmát.


Ellenben felajánlhatnád neki például azt, hogy egy barátnőjével együtt találkozzatok. Hátha akkor kevésbé érezné feszélyezve magát ha a barátnője is ott ülne 2 asztalra tőletek.


Vagy ha tényleg érdekel a lány, akkor vársz amíg kellően elkezd bízni benned.

Ami ki tudja mikor lesz. A részleteket nem írtál, szóval csak találgatok. De ha komolyan érintette ez a szakítás lehet egy jó ideig nem mer nyitni pasik felé. Főleg ha még friss az élmény.

2012. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!