Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti örülnétek ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel rendszeresen beszélünk neten de még nem találkoztunk egyéb okok miatt...tehát arról lenne szó hogy ráírnék az egyik legjobb barátnőjére hogy hívja el plázázni vagy valahova de persze 'véletlen' én is ott lennék és találkoznánk:) utólag persze elmondanám neki hogy kiterveltem az egészet:)
2012. nov. 25. 15:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem szereti az ilyen randikat hogy ott van valaki és 'fogja a kezét valaki'..ez a szakítás kb 1 éve volt bár nem tudom mennyire érintette mélyen így marad az hogy várok még ha nehéz is:) köszönöm a válaszokat:)
2012. nov. 25. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!