Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miét jönnek állandoan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét jönnek állandoan a nyomulással netes ismerkedésnél a csajok?

Figyelt kérdés
ez anyira gáz, ismerkedek valakivel,2-3napont irok ,rákérdezek,hogy vagy, akkor már irja-tul nyomulos vagy....-de még ha az is lennék,az miért baj? olya fiut akarnak aki nem ir,nem érdeklődik? ok,tegyük fel olyan lenne,de akkor,hogy a francba ismerkedjenek,ha egyik fél sem ir,érdeklődik? mi van a mai csajokkal? nagyon nem értem őket,női logikát...
2013. ápr. 9. 22:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Először is nőként kikérem magamnak ezt a "nem gondolkodnak" dolgot. Tény és való hogy vannak olyan példányok akik miatt szinte már szégyellem hogy nőnek születtem mert annyira IQ nullák, de kérlek ne általánosíts.

A jelenség oka hogy nem jössz be a csajnak, csak a fent említett példányok közé tartozik, és nincs benne annyi hogy ezt megmondja neked.

23/L

2013. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

az igen akkor azok jó h*lye pics*k biztos nem jöttél be nekik valami ezeket nem értem nem vagyok netsismerkedőse

nem mind1 mit kérdez az ember de én rühelltem neten ismerkedni xD soha nem érti meg az egyik ember a másikat rajta

2013. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
utolso 2 igazatok van,tudom,hogy ez lehetett a probléma,de akkor ezt kell irni,nem pedig kifogásokat keresni
2013. ápr. 9. 22:34
 14/18 anonim ***** válasza:
figyi azért te se hisztizz ezen
2013. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

de hisztizek,mert egyszerüen,miért kell ilyen bunkonak lenni,miért nem lehet öszintének lenni,

ráadásul az utolso csaj akinek irtam,nyulszáju volt,kilátszott minden képen a felsö inye és ilyenek is ezt teszik,hihetetlen

2013. ápr. 9. 22:39
 16/18 anonim ***** válasza:

hjaj :D te

én lányként nem értem a lányokat xDD némelyiken én is röhögök a hiper szexbombáknál megértem h parasztkodnak ha nem tetszik nekik valaki, de a rusnya nőknél akiket meg azért halmoznak el bókkal h ne legyenek öngyik meg ér vagdosók szét dícsérnek (nem gonzsz dolog csak a ronda lányok fele elszáll magától) azoktól nem...mert utánna sírnak h nem kellenek senkinek...de nem jönnek rá a titokra

mind1 neten azért nem jó ismerkedni mert nem látod az arcmozdulataiból sem a beszédéből h milyen ember

2013. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az összes csaj válogatós külsőre, de nem csak úgy válogatós, hanem nagyon válogatós. Míg nekünk fiúknak bejön kb. minden harmadik csaj külsőre, addi gnekik csak minden 1000-dik.
2013. ápr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
kérdezhetnél valami normálisat is..ez a hogy telt a napod elég unalmas..amúgy nem jössz be neki.ez tuti..
2013. ápr. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!