Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miét jönnek állandoan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét jönnek állandoan a nyomulással netes ismerkedésnél a csajok?

Figyelt kérdés
ez anyira gáz, ismerkedek valakivel,2-3napont irok ,rákérdezek,hogy vagy, akkor már irja-tul nyomulos vagy....-de még ha az is lennék,az miért baj? olya fiut akarnak aki nem ir,nem érdeklődik? ok,tegyük fel olyan lenne,de akkor,hogy a francba ismerkedjenek,ha egyik fél sem ir,érdeklődik? mi van a mai csajokkal? nagyon nem értem őket,női logikát...
2013. ápr. 9. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A nőkön nem lehet kiigazodni
2013. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

mondjuk elég gáz ha fél másodpercenként kérdezel valamit míg a másik fél nem válaszol még életbe is gáz :D

nyugodtan higgadtan kéne, nem minden vacak kérdést rögtön egyszerre ráborítani a másik nyakára :D

2013. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
tiszta hülyék az biztos,semmi logika nincs gondolkodásukban,söt szerintem nem is gondolkodnak
2013. ápr. 9. 22:24
 4/18 anonim ***** válasza:
nők hülyék
2013. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

hozzáteszem: nem félpercenként irok,naponta,2 naponta 3 naponta 1x, de nekik ez már nyomulás,

akkor hogy akarnak az ilyenek ismerkedni,kapcsolatot?

2013. ápr. 9. 22:25
 6/18 anonim ***** válasza:
de miket kérdezel ?
2013. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

pl: szia,hogy vagy? hogy telt a napod?

ma ezt kérdeztem,

erre le lettem tiltva,hogy nyomulos vagyok,de ez már a 3.ilyen eset 3nap alatt....

2013. ápr. 9. 22:27
 8/18 anonim ***** válasza:
A nőket nem érteni, szeretni kell!
2013. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szeretni se
2013. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ezen te mit tudsz szeretni?
2013. ápr. 9. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!