Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik tali után leszünk kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik tali után leszünk kb szerelmesek? Vagy kell annak lennünk?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa a kérdés de normális válaszokat

2013. ápr. 7. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Van aki már előtte az, van akinek pár hónap is kell hozzá.
2013. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az igaziba azonnal szerelmes vagy.

A nem igazival kialakulhat egy idő után vagy nem.

2013. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-esre ne hallgass, nehogy ezért szalassz el egy kapcsolatot! Én életem nagy szerelmébe pár hónap után szerettem bele. Erre semmilyen törvényszerűség nincs, az van, amit az első mondott: nem vagyunk egyformák és a kapcsolatok sem egyformán bontakoznak ki. Van, hogy első látásra ellenállhatatlan vonzalmat érzünk, ami később vagy megmarad, vagy nem, van, hogy valamiért elsőre nem ismerjük fel a szerelmet, kell egy kis időt adni magunknak. Viszont ha maga a vonzalom sem alakul ki néhány alkalom után, az már nem annyira jó jel, abból már ritkán lesz szerelem.
2013. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök relatív. A barátom az első pár randin még csak nem is igazán tetszett (illetve helyzetfüggő volt), aztán annyira elbűvölt a személyisége, hogy lassan beleszerettem.
2013. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!