Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (Fura kérdés! ) Ha esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Fura kérdés! ) Ha esetleg egy ember elveszti valamelyik végtagját/ujját, tehát valami szörnyűség történt vele, utána még tud párt találni?

Figyelt kérdés
Tudom beteg dolog ilyeneken pörögni, de valahogy belegondoltam, hogy mi van, ha valaki elveszti az egyik kezét (kézfejét), ettől függetlenül még lehet sikere párkapcsolatok terén?
2013. ápr. 7. 00:49
1 2
 11/15 hyatt ***** válasza:

Steven Hawkingot ismered?


jah tud.

2013. ápr. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha nő az illető, akkor találhat párt, ha férfi akkor esélytelen, mert a nők empátia és lélek terén alulfejlettek. Ez alól kivétel, ha a sérült egyén gazdag.
2013. ápr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán lehet párt találni!:)

Ha már sokan mondtak példát, én is mondok...keresztapukámnak az egyik kezéről hiányzik 2 ujja, a másikról meg az egyik ujjhegye (levágta őket munka közben.) lényeg a lényeg, hogy ő is talált barátnőt!:)

2013. ápr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12


Ez a legtöbb nőre valóban igaz de vannak kivételek


A férfiak sem különbek,ők csak azért járnának ilyen nővel mert a "lyuk lyuk bedugjuk" mentalitás szerint élnek,tisztelet a kivételnek

2013. ápr. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=fSE3U9ONkF4

a 2.nak bejövő fickónak amputált a jobb lábfeje,de a mozgásán észre sem lehet venni és milyen fizikuma van már.

nem hiszem gondot okozott volna neki a problémája a csajozásban.

2013. ápr. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!