Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ha vonaton/villamoson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha vonaton/villamoson próbálkozik nálatok valaki azt miért rázzátok le?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nincs pasid.Ülsz a villamoson,odamegy hozzád egy átlagos srác,normálisan mosolyogva köszön próbál ismerkedni.Miért rázzátok le?:S Nem bunkó, nem nagyképü módon
2013. ápr. 5. 15:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Többször volt, hogy leszólított vonaton egy illető...

Ahogy elkezdtünk beszélgetni, elég hamar azon kaptam magam, hogy legszívesebben elaludnék, míg azt nézem, hogy a figura hogy próbál jófejnek tűnni, hogy meséli a sztorikat, vagy kérdezget-ami nemcsak unalmas, de fárasztó is. :D Egy idő után én éreztem magam kellemetlenül.

Olyankor visszakívántam azokat a perceket amikor egyedül ültem, pihentem zenét hallgattam, vagy nézelődtem.

amúgy vonat villamos, sztem nem alkalmas hely engem az is zavar pl, ha tökidegenek azt hallgatják hogy kivel mit beszélek.

Amúgy meg, ha valaki úgymond "kéretlenül" megy oda egy lányhoz, bizony benne van a pakloban,hogy le lesz rázva, mivel a nő dönt, akiknek megvannak a szempontjaik,hogy ki szimpatikus és ki nem.

2013. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

- nem tetszik

- nem akarok kapcsolatot

- nem ismerkedem akárhol

stb.

2013. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!