Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ha vonaton/villamoson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha vonaton/villamoson próbálkozik nálatok valaki azt miért rázzátok le?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nincs pasid.Ülsz a villamoson,odamegy hozzád egy átlagos srác,normálisan mosolyogva köszön próbál ismerkedni.Miért rázzátok le?:S Nem bunkó, nem nagyképü módon
2013. ápr. 5. 15:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%

1. Nem tetszik

2. Krvara gyulolom ha leszolitanak

3. Nm azert ultem buszra h kretenekkel diskuraljak hanem mert dolgom van / sietek vhova

4. Van baratom

2013. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
-.- Hát jó neked nem, másnak igen. Leírtam pár lehetséges okot.
2013. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
(Csakmert aztmondtad tegyuk fel nincs, de van, es de, ez fontos tenyezo, de nem emiatt utasitom el a kreten leszolitokat.....) hanem mert idegesitenek
2013. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mert "próbálkozol", nem pedig normálisan közeledsz valaki felé.
2013. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ilyen méég nem történt Velem, de nem ráznék le senkit sem :)) !!
2013. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jó pár éve buszozom és villamosozok de még 1 embert nem láttam aki csak úgy odafordult volna a másikhoz. A többség zenét hallgat, vagy a telefonját b*sztatja akár 30-40 percen keresztül is. az ilyenek nem akarnak ismerkedni.
2013. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha úgy tűnik,h lerázunk,akkor az vagy azért van,mert nem vagy szimpi a lánynak,vagy pedig mert nem tud hirtelen hogy reagálni rád.

Nálam előfordult már mindkét eset.

1: Leült hozzám egy csávó,nekem nem jött be,de már az elején éreztem,h közeledni próbál. Ezért belemerültem a könyvem olvasásába,de ő próbált beszélgetni velem. Kérdezgetett,és elég hülyeségeket beszélt. Mosolyogtam,és röviden reagáltam rá. Egy idő után vette a lapot,és lelépett.

2: Egy nagyon aranyos srác ült le hozzám. Köszönt,megkérdezte,leülhet-e és mosolygott. Ő annyira nem közeledett,de éreztem,h tetszem neki,és én is mosolyogtam rá,zavarban voltam.


Igazából a kettő között nagyon nehéz különbséget tenni szerintem. Én a helyedben kérdezgetnék felőle,és ha még a 2-3. kérdésnél se nagyon beszédes,csak egyszavas válaszokat ad,és próbál másra figyelni (pl könyv),akkor hagyd. De ha látod rajta,h tetszel neki,akkor nyugodtan faggasd tovább.:) Lehet,h csak épp egy félénk lányt fogtál ki.

20/L

2013. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Aki azt írja,hogy villamoson siet stb.OK

Viszont.Vonaton már nem siethet,hisz úgy se ő befolyásolja mikor ér oda az adott állomásra.Vonatokat meg nem 500 méteres távolságok áthidalására szoktak indítani.

2013. ápr. 5. 15:58
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem vonatokrol beszeltem, nem szoktam vonatozni...viszont tobb lanyismerosomet is probaltak mar vonaton molesztalni szoval abbol sem kerek.....

Az utazas, egy szukseges rossz, jobban szeretek ilyenkor tanulni mint vmi kretennel foglalkozni.....ennyi

2013. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egyszerüen nem szokás ilyen kközhelyeken ismerkedni.

Mindenki én úgy vettem észre, abban a közegben ismerkedik ahova való! tanuló macák az oktatási intézményekben szeretnek, mert ott vannak a hozzájuk való egyének, szórakozóhelyes macák a bulikon a jobbféléket, sportoló lányok a klubokban stb... az ilyen utca, közlekedési eszközökön meg ömlesztve vannak az emberek, nem tudja behatárolni,hogy hozzá való e vagy sem, nem látja át hírtelen, hogy melyik fajta, és nem tud mit kezdeni vele.

Mindenki a maga szubkulturáján belül ismerkedik, 100 ból 96 esetben így szokott lenni.

Mindenki gyülöli a vadidegeneket. Azok a "senki vagy" kategoria.

Ha viszont egy társaságba kerülsz vele egy szükebb közegbe, akkor már egy közelebbi személlyé válasz, akinek nyílik "szituációja" arra ,hogy közeledni tudjon.

Útcán, tömegközlekedésen, plázákban, de még nagyobb sportcsarnokokban sincs "szituáció" ilyesmire.

Ott mindenki elvan a maga "zárt" köreivel, a többiek meg mind kívülállók. A kívülállókat meg főleg a nők gyülölik.

Mivel a nők zöme, főleg a hosszú távra tervezős, csak állati rededs jellemű palikat kereső nőfélék nagyon rá vannak állva a személyiségfelmérésekre, így eleve a vadidegeneket, még ha külsőleg be is jön nekik, akkor is küldik el nagytételben a picába!

Maximum egy olyan lánynál lehet kb 40% esélyed, aki a külsőségek embere, olyan módon választja a palikat, hogy külsőre mennyire jön be neki, és benne van akár egy gyors menetben is. A többit, az úgymond "rendes, elves majomlányokat" érdemes útcán, tömegközlekedésin messziről kerülni. Ezek ilyenek.

Főleg az ilyen könyvolvasós, srtrebi nők ilyenek, meg látod te, a szolídabb, visszaofogottabb, hosszúkabátos macákat kerüld messziről. Ezek sose fognak veled szóba állni.

Ha túl szar vagy akkor undorodik, ha túl jó vagy akkor mint egy gyagyás őzike be van cidrizve, túl hűséges is mellé sajnos, jóféle nő akkor meg úgyis foglalt.

2013. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!