Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten ismerkedni lanyokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismerkedni lanyokkal?

Figyelt kérdés
Nagyon maganyos de kedves fiu vagyok, szeretnek velem egykoru vagy par evvel fiatalabb lanyokkal ismerkedni.. neten. Sajnos elobe nehez nagyon mert csunya vagyok nagyon:((
2013. ápr. 5. 03:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
keress kedves normális csajt, ne a bombázókra hajts, mert azoknak a nylon bikák kellenek(álltalában)... olyat keress, aki a belsődet szereti, és nem ítél el a külsőd alapján :)
2013. ápr. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
jaaa, és ti mind beteg állatok vagytok :D
2013. ápr. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
üdv. társkeresőket találsz neten, de szerintem se neten se élőben nem vonzó ha valaki ilyen negatív véleménnyel van magáról, önsajnáltató típus. erőltess egy kis mosolyt magadra, legalább ne hangoztasd ha nem tetszel magadnak és akkor talán élőben is könnyebben fog menni.
2013. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

A sablon szöveget ne légyszíves :D Negatív hozzáállás meg ilyenek... teljesen realista vagyok és olyan ronda, hogy ezt már büntetni kéne. Egy csúnya emberrel meg nem szívesen állnak szóba az emberek, ezt minden nap megkapom szal légyszi ne szédítsetek ezzel a szöveggel. :)


Gondoltam, hogy társkeresőre keressek a neten de kihoz egy csomó találatot. Azért is írtam a kérdést, hogy mit ajánlanának :)

2013. ápr. 5. 11:05
 25/28 anonim ***** válasza:
love.hu es hajts ra a milfekre
2013. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
végülis a tapasztalat sosem hátrány igazad van :D
2013. ápr. 5. 13:29
 27/28 anonim ***** válasza:

Bevallom én még sose próbálkoztam társkereső oldalakon,inkább chates oldalakon csajoztam mint pl a chat.hu mert az pörgősebb


De mostanában elkezdtem nézegetni a társkereső oldalakat és pl a [link] vagy a [link] elég szimpatikusnak tűnnek


Egy a fontos,hanyagold az olyan társkereső oldalakat amiken fizetni kell például azért hogy üzenetet írhass valakinek stb Vannak ilyen félig meddig fizetős oldalak is pl a csajok és pasik,itt korlátolt számban írhatsz üzeneteket naponta


Keresgélj és tapasztald ki hogy neked melyik társkereső a szimpatikus

2013. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod:)
2013. ápr. 5. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!