Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni lányokkal? Többi lent vagy kérdésben

Figyelt kérdés
Azaz igazság hogy Itt suliban nincs senki társaságokban már mindenki foglalt vagy egyszerűen olyan lányok vannak akik nagyon nem jönnek be mert nagyon züllött életet élnek.Az lenne a kérdésem hol lehetne ismerkedni a neten akár a városban helyügyileg Baján.Korban olyan 16-20 év között.

2013. ápr. 1. 22:11
 1/5 anonim válasza:
hát én is találni szeretnék már valakit :( 17/F
2013. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

itt az oldalon szokott írni egy bajai csaj

Matkó Dorina

azthiszem... írj neki! :)

2013. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, De még várok egy kicsit nem szeretnék semmit elsietni ;)
2013. ápr. 2. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is Baja környéki vagyok, bár már kicsit idősebb. Próbálkozz főiskolás, vagy középiskolás bulikon. Nyáron a strandon. Ha hétvégén elmész bowlinozni, ott is mindig rengetegen vannak (esténként), ezt is ajánlom.

Ha mindenképpen a net érdekel, akkor a chaten van Baja szoba, azt nem tudom kik járnak oda és milyen alakok, de talán egy próbát megér.

2013. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
a físzbúúkrúúúl hálottál mán?? ís á love .huwrúl??? ís a freelove estleg?? itten biztiosan én 100íves vagyok és itten ismerkedtem !!
2013. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!