Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy jól sikerült randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jól sikerült randi után miért nem válaszol egy lány? F/17

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt találkoztam egy lánnyal es egy cukrászdában dumáltunk. Nagyon jól éreztem magam és gondolom ő is. Viszont azóta nem válaszol facebook-on arra, hogy lenne-e kedve újra találkozni, pedig látta az üzenetet. Mi lehet az oka szerintetek?
2013. ápr. 4. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, hogy bár jól érezte magát, mégsem vonzódik hozzád. De illene mindenképpen válaszolni!
2013. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Namármost mi lenne, ha felhívnád? Vagy randin már nem szokás telefonszámot cserélni csak facebook nevet?
2013. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azert sem ertem, mert nem akkor talalkoztunk eloszor. Sot mar elegge kozel kerultunk egymashoz, csak egy hulyeseg miatt kicsit eltavolodtunk. Utana viszont egyre gyakrabban irogattunkves el is hivtam amire rogton igent mondott. A szamat sajnos nem tudom.
2013. ápr. 4. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az illető az, akinek te hiszed?
2013. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kepzeld magadat a szituacioba.

Ha te nem irsz vissza egy csajnak randi utan az miert van?


Vagy rossz volt a randi, vagy jo volt es rajött, hogy nem akar többet, vagy nagyon gondolkozik, hogy mit lepjen, vagy baratnöi beszelik teli a fejet es össze van zavarodva.


Szerintem a legrosszabb ha folyton zaklatod, latja, hogy kerested, többször is, OK, hagyd ennyibe, ha akar el tud erni, ne neked legyen mar lelkiismeretfurdalasod.

Ha talalkoztok ne hozd fel a temat, ha akar beszel rola, ha meg bocsanatot ker, hogy mirt nem jelentkezett, te döntöd el, hogy mit lepsz. Annyit meg lehet mondani, hogy nem szep dolog semmit sem irni, de megerted, ha nem tudta mit szeretne.

2013. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aladárkiss ***** válasza:
Valószínűleg nem volt olyan jó a randi, amilyenek te gondolod.
2013. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam már, de azért lehet valakin látni, hogy jól érzi-e magát, vagy sem. Rajta pedig egyértelműen lehetett, hogy jól elvolt. Szinte végig röhögtünk, sokszor ő dobott fel valami témát, szóval komolyan nem értem, miért van ez így. De azért köszi a válaszokat!:)
2013. ápr. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!