Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, hogy jöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, hogy jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk.Ráadásul az osztálytársam,mit csináljak ,hogy felkeltsem az érdeklődését,hogy kezdeményezzek?

2013. ápr. 2. 15:27
 1/8 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele többet,hívd el valahova:)
2013. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

AZ én osztálytársam először a legjobb barátom lett, aztán elmondta, hogy szeret. Aztán jártunk.

Viszont jobb lett volna barátságnak mint kapcsolatnak.

De te beszélj vele, beszélgessetek, viszont mondd meg neki, ne csak kerülgetsd, hogy magától rájöjjön, mond meg neki, hogy tetszik.

2013. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem szivesen járnák osztálytárssal, de próba szerencse:)

14/L

2013. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk alapon ne kezdj osztálytárssal, mert ha vége lesz, évekig nézhetitek még egymást és ez nem mindig kellemes.
2013. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nézzük évekig ,mert 8. osztályos vagyok , 10 hét van a suliból még kb. , és tényleg nagyon bejön ,megkockáztatnám ,hogy szerelmes vagyok bele,de ne mtudom ,hogy köcsönös-e ,hogytudnám kideríteni,a rákérdezés kicsit nyers nem?
2013. ápr. 3. 17:57
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, de eddig is beszélgettünk ,most elkezdtem vele többet beszélni én is erre gondoltam,de azt kéne kideríteni ,hogy ő is szeret-e.
2013. ápr. 3. 21:26
 7/8 Vad-Ász ***** válasza:

Próbáld meg elhívni sétálni,esetleg egy italra.


HAJRÁ!



/(nekem nem jött be,ugyanigy voltam mint te,bepróbálkoztam és elküldött a pics@ba)/

2013. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát nekem sikerült középiskolában 10.-es koromban szépen szerelmet vallani egy lánynak. Engem is jól elküldtek. :D Plusz nézhetem még két évig a pofikáját, miközben az enyém folyamatosan ég. :)Bár így megpróbálhatod, ha úgyis befejezed a sulit. :)
2013. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!