Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek össze jöjjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tbenyo kérdése:

Szerintetek össze jöjjek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Az egyszerűség kedvéért tűzzünk ki egy időpontot amihez viszonyítunk: A lány 17,5 éves. Ez előtt 7 hónappal összejott egy sráccal, aki éppen most eljegyezte. Majd 5-6 hónapra rá szakítottak, mert a csávó elkezdett haverjaimval iszogatni. Majd a szakítás után 4-5 hónappal össze akar jönni velem a most már 18 éves csaj. Szerintetek eltudta már felejteni a volt pasiját, vagy inkább vőlegényét? Decemberbe még a pasija után sírogatott, most meg még csak március van. Meg a prof képei között is még ott van az a 3 közös kép, stb.. Szerintetek?

2013. márc. 14. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már perdöntő,hogy megkérdezted szóval ne.
2013. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én megkérdezném a helyedbe h komolyak e a szándékai és hogy túl van e már az exén...amíg ezt nem tisztázod nem érdemes belemenni egy kapcsolatba
2013. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én egy olyan csajjal járok, akit én vígasztaltam, amikor kidobták, ráhajtottam, elutasított, aztán másfél hónapra rá bevallotta nekem, hogy szeret... nemtudom, hogy az a csaj milyen, de a barátnőm tudom, hogy engem, és csak, is engem szeret... ha ismered a csajt, akkor felesleges a kérdésed... gyere vele össze, aztán dugj versenyt az idővel( egyik haverom alaptörvénye, szal nem én mondtam ;) ) :DD
2013. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

A profilkép semmit nem jelent. Nekem is van fent néhány képek a korábbi pasijaimmal, nem is tervezem leszedni. Az életem részei voltak, nem szégyellem őket, akkor miért tenném?

Szerintem bepróbálkozhatsz, ennyi idő alatt hátha túltette magát rajta, vagy majd te jobban eltereled a figyelmét.

2013. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
A nők a pasijukat csak egy új pasival tudják elfelejteni. Szóval, tegyél róla, hogy elfelejtse! (ez néha 2 hónapig is elhúzódhat, de aztán elfelejti)
2013. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondta hogy nem érdekli az exe, meg külsőre tényleg így is tűnik. Előző hétvégén voltunk ilyen 3 napos vásár-ünnep cuccon, de a lényeg hogy az exe is ott dolgozott egy árusbódéba. Az utca tele volt emberekkel, de mondta hogy áljunk meg kiváncsi mi lesz ha meglátja. De nem látta meg, aztán a tömegből majdnem fejbedobta a rágójával! :D Szóval ja. De egy kicsit aggódok, hogy még csak tudatalattiba se az exét keresse bennem, hanem mást.
2013. márc. 14. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!